Dla kogo

Sprawdź czy dla Ciebie jest ta usługa

Żyjemy w świecie, który nieustannie pędzi do przodu. Postęp technologiczny, jak i wszystko co się wokół nas dzieje spowodował, iż przebieg naszego życia znacznie przyspieszył. Obecnie dawne środki komunikacji zawodzą, dziś liczy się przede wszystkim tempo tak przemieszczania, jak i przepływu informacji.

Podobne zmiany obserwujemy również w przestrzeni wirtualnej. Internet, kiedyś coś ekstrawaganckiego i dodatkowego dla prowadzenia biznesu, dziś stał się podstawowym medium, bez którego naprawdę trudno mówić o jakimkolwiek sukcesie w prowadzeniu działalności gospodarczej. I obecnie już nie wystarczy posiadane strony internetowej czy też witryny sklepu internetowego. Dziś w cenie jest tempo i czas, a zatem strona musi w pełni sprawie i szybko funkcjonować 24 godziny na dobę. Każda awaria i wolne załadowanie strony do przeglądarki powoduje odpływ klientów, którzy mogą już nigdy na tę witrynę nie powrócić. Stąd też szalenie ważnym jest, by witryna czy też sklep internetowy funkcjonowała w pełni sprawnie non-stop.

Jednocześnie otaczająca nas wirtualna przestrzeń pełna jest niebezpieczeństw i czyhających na nasz błąd oszustów. Posiadane przez nas witryny i sklepy internetowe bywają codziennie atakowane przez przeróżnego rodzaju programy szpiegowskie, próbujące zaszkodzić ich prawidłowemu funkcjonowaniu. W tym kontekście ważnym jest odpowiednia opieka nad bezpieczeństwem strony, która może ochronić przed szkodliwym zainfekowaniem i przejęciem strony przez nieuprawione do tego osoby.

Jednak nie przed wszystkimi zagrożeniami uda nam się ustrzec i czasem pomimo podjętych kroków w celu zabezpieczenia, spotykamy się z zainfekowaniem strony. Wówczas nie pozostaje nic innego jak skorzystanie z usług kogoś, kto w tempie ekspresowym wykona nową stronę, nim uda nam się odzyskać kontrolę nad starą witryną. I oczywiście zrobi to na tyle umiejętnie i sprawnie, by wykorzystać potencjał zbudowany już w przestrzeni wirtualnej.

Poszukując zatem partnera, dla którego awaryjne wykonywanie stron i sklepów internetowych jest priorytetem, nie sposób przejść obojętnie obok oferty naszego przedsiębiorstwa. Tylko bowiem skuteczne i nad wyraz szybkie stworzenie nowej witryny, pozwoli ocalić Państwa biznes. Wykonanie sklepu w 24h jest zatem możliwe i realne, jeśli współpracuje się z wysokiej klasy specjalistami.

Jeżeli są Państwo w trudnej sytuacji i potrzebujecie natychmiastowego wykonania sklepu internetowego lub strony internetowej zapraszamy do kontaktu, podpowiemy – doradzimy – pomożemy.

Nie tylko obiecujemy ale nasze słowa popieramy pozytywnymi komentarzami klientów !

Średnio czas wykonania sklepu lub strony www w firmach konkurencyjnych wynosi od 2 tygodni nawet do 2-3 miesięcy, my ten czas skracamy do 24h.

Każdy klient jest inny, zdajemy sobie sprawę że przy szybkim wykonaniu projektu liczy się każda godzina a nawet minuta, nasz opracowany schemat działania pozwala na kontakt z klientem 2-3 emiale oraz rozmowa telefoniczna to  w zupełności wystarcza abyśmy mogli zacząć działać.

Komunikacja

W szybkim zrealizowaniu zamówienia, wykonania sklepu internetowego lub ekstremalnie szybkim wykonaniu strony www jesteśmy dostępni dla klienta 24h - w ciągu dnia telefon, w nocy email.

Opłaty dodatkowe

Podczas wykonywania sklepu lub strony nie stosujemy opłat dodatkowych jak abonament lub prowizja od sprzedaży, klient płaci jednorazowo za wykonanie projektu.

Dalsza pomoc techniczna

Po wykonaniu zlecenia nadal otaczamy klienta pomocą techniczną i wsparciem przy stronie lub sklepie, pomoc ta jest jednak płatna dodatkowo ale w bardzo przystępnej cenie.

Co wymagamy

Przed przyjęciem zamówienia wymagamy przesłania wszystkich materiałów niezbędnych do wykonania strony lub sklepu internetowego.

Technologia

Strony wykonujemy głównie na WordPress, a sklepy internetowe na oprogramowaniu Presta Shop.

Marketing

Każdą wykonaną stronę lub sklep internetowy bez dopłaty zgłaszamy i weryfikujemy do wyszukiwarki google aby jak najszybciej została zindeksowana.

Projekt Express

Adres