Cennik

Aktualne ceny za wykonanie strony www lub sklepu internetowego

Cena ekspress wykonania strony internetowej

po dostarczeniu materiałów wykonanie strony internetowej w 24 godziny

3000 zł. (brutto)

Cena ekspress wykonania sklepu internetowego

po dostarczeniu materiałów wykonanie sklepu internetowego w 24 godziny

4000 zł. (brutto)

Aby szybko wykonać sklep lub stronę odkładamy wszystkie inne projekty i pracujemy  tylko nad Państwa projektem przez 24h, nawet w nocy!

Kilka pytań od klientów

Praktycznie odrazu, przedstawiamy klientowi cenę, zakres pracy, ustalamy szczegóły i zaczynamy działać

Klient przesyła swój logotyp jeżeli posiada, teksty przygotowane podzielone na dane podstrony, zdjęcia legalne lub takie do jakich ma prawo (lub pomagamy w zakupie foto) i zaczynamy szybkie wykonanie www.

Kilka podstawowych informacji jak dane właściciela sklepu, dokumentacja, logotyp, legalne foto, konto do wpłat i kilka innych podstawowych informacji kategorie, lub kilka przykładowych produktów. W razie potrzeby pomagamy np w zakupie zdjęć jeżeli takowych klient do grafiki nie posiada.

Aby wykonać stronę lub sklep potrzebny jest jeszcze serwer i domena, mogą być klienta lub doradzamy pomagamy a nawet aby zaoszczędzić czas kupujemy domenę i serwer na dane klienta.

Gwarancja to przede wszystkich opinie naszych klientów które zdobywaliśmy od 2015 roku czyli początku naszej działalności. Dodatkowo zamówienie potwierdzamy pisemnie a w razie potrzeby możemy spisać umowę na wykonanie strony lub sklepu.

Nie, wykonujemy też strony i sklepy w normalnym zakresie czasowym w cenie standardowej, ale czas realizacji wynosi wtedy 7-10 dni roboczych.

Tak oczywiście, nigdy klienta nie zostawiamy samego po wykonaniu strony w ramach rozsądku za darmo odpowiadamy na pytania np. działania sklepu internetowego. Mamy też pakiety płatnej pomocy technicznej, lub oferujemy monitoring i zabezpieczenie strony www przed atakami.

Tak cena ekspress wykonania strony lub sklepu jest gwarantowana zakres prac i rozmiar projektu przedstawiamy klientowi przed rozpoczęciem pracy. Jeżeli  w czasie pracy pojawią się jakieś elementy dodatkowe ponad standard wymagane przez klienta zawsze najpierw informujemy i przedstawiamy propozycję cenową wtedy klient podejmuje decyzję czy robimy coś dodatkowo czy nie.

Szybki kontakt

Zadaj nam pytanie na emiale odpowiadamy do 3h. Potrzebujesz natychmistowej informacji dzwoń śmiało.

Dodatkowe informacje

tel. 888 537 633

Projekt Express

Adres